ŠKOLSKI PARKING

Završetak radova na školskom parkingu

Dana 18. svibnja 2017. završeni su radovi na rekonstrukciji školskog parking OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora. Postavljanjem rasvjete i asfaltiranjem prilazne ceste i dijela školskog parkinga konačno je taj dio školskog okoliša dobio primjeren izgled i namjenu.

Ovom prigodom iskazujem najiskreniju zahvalnost pročelniku Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu i šport g. Tomislavu Đonliću, prof. u Splitsko – dalmatinskoj županiji koja je financirala navedene radove. Također, moje zahvale jednako idu i Općini Podgora, a posebno načelniku g. Anti Miličiću, koji su, kao i puno puta do sada, pomogli naše napore u unapređenju uvjeta rada Škole. Ovaj put su Općina i Načelnik osigurali sredstva za postavljanje ograde oko novoizgrađenog parkinga, napravili su i primjerenu noćnu rasvjetu oko Škole i parkinga  te su asfaltirali pristupnu cestu i dio parkinga.

Na taj način je Škola riješila dugogodišnji problem (prvenstveno sigurnosne prirode) na najbolji mogući način, a pored toga i osigurala određene prihode iznajmljivanjem parkinga u vrijeme turističke sezone.

Još jednom se svima skupa zahvaljujem u ime učenika i djelatnika OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora!

Jakov Batinović, prof.

ravnatelj OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora

Više o tome pogledajte ovdje.

Priloženi dokumenti:
Parking_OS_don_Mihovila_Pavlinovica,_Podgora1.mp4 (14.03 MB)

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 25. 5. 2017.

« Prosinac 2017 »