RADIONICA-ŠKOLSKA KNJIŽNICA

KNJIGOMJER U ŠKOLSKOJ KNJIŽNICI

Dana 15. veljače 2018. godine vrijedne učenice četvrtog razreda Roza Topić, Tonka Sisarić, Dea Radomiljac i Sara Tomaš izradile su , zajedno s knjižničarkom, Knjigomjer.

Knjigomjer  je didaktički poster kojim se nastoji prikazati učeničke raznolike i brojne čitalačke sklonosti. Čine ga četiri emotikona, a oni označavaju četiri kategorije knjiga:

''Super!''

''Dobra!''

''Nerazumljiva!''

''Nezanimljiva!''

Učenici sudjeluju tako da na ponuđeni listić ispišu naslov knjige koju su pročitali i zatim smjeste na pano u priloženi džepić kod željene kategorije (emotikona).

Knjigomjer je anoniman, a naslov knjige koju su učenici napisali ne mora biti iz knjižničnog fonda školske knjižnice može biti bilo koja knjiga koju su pročitali.

Knjigomjer vas čeka  u školskoj knjižnici da upišete kako vam se svidjela pročitana knjiga!

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 16. 2. 2018.