PROJEKT HRVATSKOGA JEZIKA

Projekt Upoznajmo Hrvatsku kroz riječ, sliku, položaj i običaje

Danas je završen prvi dio projekta Upoznajmo Hrvatsku kroz riječ, sliku, položaj i običaje koji je organizirala učiteljica Hrvatskoga jezika Vanja Selak, prof.

Drugi dio projekta bit će završen po povratku učenika s ekskurzije kada će dobiti nove zadatke.

Na projektu su radili svi učenici sedmoga i osmoga razreda. Odabrani učenici su po grupama za svaki dan ekskurzije izradili po jedan plakat, a ostali su radili na PP prezentaciji. Plakati su izloženi u školi, a prezentacija je dostupna u privitku.

Cilj ovoga projekta jest da učenici i prije samoga odlaska na ekskurziju upoznaju i istraže što više o mjestima koje će posjetiti.

Ovaj je tjedan započeo i projekt za učenike petoga i šestoga razreda koji će dobiti zadatke za svoj jednodnevni izlet Šibenik - NP Krka.

Priloženi dokumenti:
SKOLSKA_EKSKURZIJA.pptx (11.59 MB)

objavio: Vanja Selak   datum: 19. 3. 2018.