LIKOVNA RADIONICA - MAJČIN DAN

Učenici razredne nastavne su obilježili Majčin dan te prigodnim čestitkama i likovnim radovima čestitali svim Majkama njihov dan

Majčin dan blagdan je u čast majke i majčinstva. On je pohvala životu jer slavi život i kulturu života!

Biti majkom najveći je i najsvetiji dar: dar stvaranja i obnove života. Majka je trajno životno zvanje i najpožrtvovniji način života. Ona je najplemenitije, najpoštovanije i najvoljenije biće. Istodobno je pojam i simbol ljubavi.

Majčin dan obilježava se svake godine druge nedjelje u mjesecu svibnju.

Učenici nižih razreda obilježili su Majčin dan raznim likovnim krativnostima i literarnim radovima.

Na poveznici pogledajte njihove radove!

MAJČIN DAN - UČENICI NIŽIH RAZREDA  (Klik)

“Moja majka je najljepša žena koju sam ikada vidio. Sve što sam sada dugujem mojoj majci. Sav svoj uspjeh u životu pripisujem moralnoj, intelektualnoj i fizičkoj edukaciji koju sam primio od nje.” -George Washington

objavio: Marija Bošković   datum: 11. 5. 2020.