JUDO - DRŽAVNO NATJECANJE

Veliki uspjeh naših učenika na državnom natjecanju u judu (JK Biokovo)

Dana 2. listopada 2021. održano je državno natjecanje u judu u zagrebačkoj dvorani Sutinska vrela. Judašice i judaši JK Biokovo Makarska u konkurenciji od 386 judaša iz 51 kluba osvojili su pet državnih medalja od kojih su tri pripale našim učenicima, a to su: učenik šestog razreda Julijan Talijančić koji je osvojio prvo mjesto (zlato) u kategoriji do 30 kg, učenica osmog razreda Roza Topić osvojila je drugo mjesto (srebro) u kategoriji do 44 kg i  učenik šestog razreda Bariša Talijančić koji je osvojio brončanu medalju (bronca) u kategoriji do 34 kg. Plasiranjem na državno natjecanje veliki uspjeh postigla je i učenica sedmoga razreda Iva Borić.

Čestitke judašicama i judašima, njihovim trenerima i JK Biokovo Makarska na sudjelovanju i još jednom velikom sportskom uspjehu!

Ponosni smo na svoje učenike!

Ostale sudionike i rezultate pogledajte ovdje.

*fotografije su djelo JK Biokovo i Emila Talijančića

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 6. 10. 2021.