OBAVIJEST

Sukladno Odluci o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2021./2022. JESENSKI ODMOR za učenike počinje 2. studenoga 2021. godine i traje do 3. studenoga 2021. godine, s tim da nastava počinje 4. studenoga 2021. godine.

S obzirom na pogoršanu epidemiološku situaciju, a prema preporukama Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske za sprečavanje širenja zaraze korona virusom, donesena je Odluka o izvođenju nastave u OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora te područnim školama u Igranima, Drašnicama i Živogošću  4. i 5. studenoga  (četvrtak i petak) prema modelu C, tj. online.

Online nastava za sve učenike od 1. do 8. razreda održavat će se putem postojećih virtualnih učionica u Microsoft Teamsu.

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 29. 10. 2021.