JEZIČNA OLIPIJADA

NAŠI UČENICI SUDJELOVALI SU NA JEZIČNOJ OLIMPIJADI - HIPPO

Dana 7. ožujka 2022. održan je prvi krug međunarodne jezične olimpijade pod nazivom HIPPO. Natjecanje testira poznavanje engleskoga jezika na više razina i u više kategorija: slušanje, čitanje I jezične zakonitosti. Organizator natjecanja je Global Hippo Association koji je utemeljio isto 2012. godine.

Pod mentorstvom učiteljice Anite Lasić, natjecanju je pristupilo pet učenika trećega razreda naše škole. Irma Kržanić, Livia Letica Sisarić, Nikola Vranjković, Rita Cvitanović i Klara Ujdur s veseljem su pristupili natjecanju na razini LITTLE HIPPO i postigli vrlo dobre rezultate.

Irma Kržanić je osvojila visoko 17. mjesto od ukupno 808 kandidata u Hrvatskoj. Time je dobila mogućnost sudjelovanja u sljedećem krugu natjecanja koje će se održati 7. i 8. travnja 2022. Zaželimo joj sreću i držimo joj palčeve!

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 4. 4. 2022.

Raspored

KALENDAR ŠG 2022./2023.

PRIJEVOZ ZA UČENIKE

MATIČNA ŠKOLA

za šk. godinu 2021./2022.