NATJECANJE - HIPPO

HIPPO

MEĐUNARODNA OLIMPIJADA U POZNAVANJU ENGLESKOG JEZIKA

Ove godine naša škola se uključila u HIPPO svjetsko natjecanje u poznavanju engleskog jezika. Cilj natjecanja je promovirati važnost učenja engleskog jezika te povezivanje djece iz raznih dijelova svijeta.

Učenici trećeg razreda Rita Cvitanović, Irma Kržanić, Livia Letica Sisarić, Klara Ujdur i Nikola Vranjković postigli su zavidan uspjeh na državnoj razini u kategoriji LITTLE HIPPO u kojoj se natjecalo oko 800 učenika. Irma Kržanić se s lakoćom plasirala među 10% najuspješnijih u Hrvatskoj. Od 80-ak najboljih natjecatelja zauzela je visoko 17. mjesto. Pozvana je na europske kvalifikacije koji su se održali u virtualnom okruženju 7. i 8. travnja 2022. te postigla vrlo dobar rezultat. Ohrabreni mentoricom Anitom Lasić, odlučili su se ponovo natjecati sljedeće godine.

Čestitamo svim učenicima na sudjelovanju i postignutom uspjehu, a posebne čestitike upućujemo Irmi te mentorici Aniti na odličnom rezultatu europske razine natjecanja!

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 17. 5. 2022.