OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA

Vraćanje udžbenika za školsku godinu 2021./2022.

Na kraju ove nastavne godine učenici vraćaju pojedine udžbenike financirane sredstvima državnog proračuna, a popis tih udžbenika po razredima je u nastavku. Vraćaju se samo pojedini udžbenici dok druge obrazovne materijale (radne bilježnice, zbirke i sl. nije potrebno vraćati).

1. razred – vraćaju se udžbenici Katoličkog vjeronauka i Informatike

2. razred – vraćaju se udžbenici Katoličkog vjeronauka i Informatike

3. razred – vraćaju se udžbenici Katoličkog vjeronauka i Informatike

4. razred – vraćaju se udžbenici Katoličkog vjeronauka i Informatike

5. razred – vraćaju se svi udžbenici osim udžbenika Engleskog i Talijanskog jezika (drugi obrazovni materijali se ne vraćaju, a Geografski atlas učenici zadržavaju za daljnje korištenje).

6. razred – vraćaju se svi udžbenici osim udžbenika Engleskog i Talijanskog jezika (drugi obrazovni materijali se ne vraćaju, a Geografski atlas učenici zadržavaju za daljnje korištenje).

7. razred – vraćaju se svi udžbenici osim udžbenika Engleskog i Talijanskog jezika (drugi obrazovni materijali se ne vraćaju, a Geografski atlas učenici zadržavaju za daljnje korištenje).

8. razred –  vraćaju se svi udžbenici osim udžbenika Geografije, Engleskog i Talijanskog jezika (drugi obrazovni materijali se ne vraćaju). Potrebno je vratiti i tablete u orignalnoj kutiji s punjačem.

Ostali učenici zadužene tablete čuvaju za daljnje korištenje!

Važno!

• Udžbenici se vraćaju zadnji nastavni dan razredniku/ici.
  • Ako učenici izgube ili zbog nepažljivog postupanja onemoguće ponovno korištenje udžbenika predviđenih za višegodišnje korištenje, dužni su nadoknaditi štetu u iznosu od 50 % kataloške cijene udžbenika.
  • Učenik koji ne vrati udžbenike koje je zadužio prethodne školske godine, odnosno ne nadoknadi štetu od 50 % kataloške cijene udžbenika, neće moći zadužiti udžbenike za novu školsku godinu.
  • Učenici koji budu upućeni na dopunski rad/popravni ispit  udžbenike vraćaju tek nakon što ispit polože.
  • Ukoliko se odlučite za bacanje udžbenika koji se ne vraćaju u školu svakako ih odložite u stari papir.
  • Svi učenici će u rujnu u školi dobiti besplatne udžbenike za sljedeću školsku godinu 2022./2023. Dodatne obrazovne materijale (radne bilježnice, zbirke i sl.) nabavljaju roditelji.

objavio: Marijana Dragobratović   datum: 7. 6. 2022.