DVODNEVNA TERENSKA NASTAVA - ZAGREB

Učenici sedmoga i osmoga razreda na terenskoj nastavi u Zagrebu od 22. do 23. travnja

Terenska nastava

Za učenike 7. i 8. razreda organizirana je dvodnevna terenska nastava u Zagrebu. Nastavu su organizirale i provele učiteljice Vanja Selak, prof. (razrednica sedmoga razreda) i Nada Zorkić (zamjenska razrednica 8. razreda).

1. dan

Nakon što su se učenici smjestili u hotel Novi Zagreb, ručali su i nastava je započela.

Amazinga (zabavni centar s adrenalinskim i trampolinskim parkom) - učenici su boravili u centru dva i pol sata (TZK; SR)

Arena - zagrebački trgovački centar (SR)

Kazalište Komedija - cabaret Momčilo Popadić: Ča je život vengo... (anegdote iz autorovog života, krasnoslovi autorovih pjesama; izvođenje pjesama Oprosti mi, pape; Tonka, Čuješ li me jel' ti drago, ...) - trajanje 90 minuta (HJ, GK)

2. dan

Zagreb - razgledavanje (Gornji grad - Ilirski trg, Trg sv. Marka, Banski dvori, Kamenita vrata; Klovićevi dvori, Kula Lotrščak, ...) - (SR)

Posjet Hrvatskome saboru uz stručno vodstvo (HJ, POV, SR)

Vožnja uspinjačom

Zagreb - razgledavanje i šetnja: Ilica, Trg bana Jelačića, Dolac, Kaptol, Zagrebačka katedrala (SR, VJ)

Posjet Tehničkom muzeju (rudnik, odjel Nikole Tesle) uz stručno vodstvo (FIZ, TK, HJ, SR)

objavio: Vanja Selak   datum: 24. 4. 2024.