OBAVIJEST

Splitsko-dalmatinska županija pokrenula je ustrojavanje CENTRA IZVRSNOSTI IZ MATEMATIKE (kraće CIM) kao dio projekta “CENTRI IZVRSNOSTI SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE”

Splitsko-dalmatinska županija pokreće projekt „CENTRI IZVRSNOSTI SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE“ s namjerom stvaranja sustavnih okvira za prepoznavanje, uključivanje i rad s nadarenom djecom, ali i otvaranje mogućnosti napredovanja i rada nadarenih mentora.

Prvi Centar izvrsnosti koji ustrojen je Centar izvrsnosti iz matematike.

Sjedište Centra izvrsnosti iz matematike bit će u III. gimnaziji, Split.

Centri trebaju okupiti najbolje, nadarene učenike (odabrane putem prethodnog testiranja, a temeljem prijava škola, nastavnika, roditelja ili samih učenika).

Prethodno testiranje učenika koji žele steći status polaznika Centra izvrsnosti iz matematike obavit će se 29. listopada 2016. u prostorima III. Gimnazije, Split, Matice hrvatske 11.

O točnom vremenu održavanja bit će pravodobno obaviješteni svi prijavljeni kandidati.

Više o tome pročitajte u Javnom pozivu-Centar izvrsnosti.

Suglasnosti potrebni za prijavu:

Suglasnost za CI

Suglasnost za fotografiranje

Suglasnost za testiranje

objavio: Tanja Kuran   datum: 12. 10. 2016.