DJEČJE SVJETSKO NATJECANJE LIKOVNIH RADOVA-JAPAN

Naša učenica šestog razreda Glorija Urlić osvojila je počasnu nagradu na 24. dječjem svjetskom natjecanju likovnih radova u Japanu!

Učenica šestog razreda Glorija Urlić osvojila je počasnu nagradu na 24. dječjem svjetskom natjecanju likovnih radova u Japanu pod mentorstvom nastavnika Klementa Šimića s  temom likovnog rada Leptiri (eng. Butterflies) u konkurenciji od 19.987 radova iz 85 država.

Iz Hrvatske ukupno se natjecalo 19 učenika, a naša Glorija jedina je osvojila nagradu. Također, rad je objavljen u katalogu zajedno s ostalim radovima koji su osvojili nagradu, a kojih je ukupno 200.

Čestitamo Gloriji na velikom uspjehu i njezinom mentoru!

Natjecanje se svake godine održava u Japanu u periodu od 1. lipnja do 29. rujan. Dobna granica natjecatelja je od šest do petnaest godina.

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 30. 3. 2017.