ERASMUS+(BONN)

NAŠ PROJEKT LIFE ON PROMETHEUS ĆE BITI PREDSTAVLJEN NA MEĐUNARODNOJ KONFERENCIJI

Best Practice Results from Erasmus+

A European Conference on Dissemination and Impact in the School Sector

Godine 2017. obilježava se 30. obljetnica Erasmus-a na europskoj razini i ostalim zemljama članicama programa. Od 17. do 19. svibnja 2017. godine u njemačkom gradu Bonnu održava se Europska konferencija o diseminaciji i utjecaju programa Erasmus+ na školski sektor.  Ovo je aktivnost transnacionalne suradnje između Nacionalnih agencija i predstavit će rezultate najbolje prakse u području školskog obrazovanja i promišljati o budućim izazovima  europske suradnje u školskom sektoru.

Naš projekt Life on PromethEUs je uvršten među četri najuspješnija projekta u EU, odnosno u svojoj kategoriji (strategic school-to-school partnership) je najuspješniji. Nastavnica Anita Lasić zajedno sa švedskim nastavnicima, Christianom Rydbergom i Elvinom Smajićem dobila je prigodu prezenirati rezultate projekta.

Ponosni smo što će i ovaj put naša škola dobiti javno međunarodno priznanje za svoj rad.

Čestitamo!

Program održavanja konfercije u Bonn-u pogledajte na slici.

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 2. 5. 2017.