SPORTSKA NATJECANJA -MMN

MEĐUŠKOLSKO NATJECANJE ZA UČENIKE OD 5. DO 8. RAZREDA U MALOM NOGOMETU

Dana 1. veljače 2018. u dvorani OŠ Stjepana Ivičevića u Makarskoj održano je natjecanje u nogometu za učenike regija – Makarska. Šest škola bilo je podijeljeno u dvije grupe. Prvu grupu činili su učenici OŠ oca Petra Perice iz Makarske, OŠ dr. Franje Tuđmana iz Brela i naša škola. Drugu grupu su sačinjavali učenici OŠ Stjepana Ivičevića iz Makarske, OŠ Tučepi i OŠ Baška Voda.

Nažalost naši učenici su izgubili obje utakmice u svojoj grupi tako da se nisu plasirali u završnu utakmicu. U završnoj utakmici kao sretniji i spretniji pokazali su se učenici OŠ oca Petra Perice koji su pobijedili učenike OŠ Stjepana Ivičevića tek nakon izvođenja kaznenih udarca.

Našu školu su predstavljali sljedeći učenici: Leo Kurtović, Leon Perić, Noa Zloić, Roko Biličić (kapetan), Nino Kržanić, David Šunjić i Josip Okić.

Našim učenicima želimo više sreće drugi put!

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 2. 2. 2018.