CIM - 21.04.2018.

NAŠIM UČENICIMA KOJI SU SUDJELOVALI U RADU CENTRA IZVRSNOSTI IZ MATEMATIKE I INFORMATIKE U ŠKOLSKOJ GODINI 2017./2018. I UČITELJIMA KOJI SU ODRŽALI PREDAVANJA U CENTRU IZVRSNOSTI URUČENA SU PRIZNANJA.

U subotu, 21. travnja 2018. završen je neposredni rad s polaznicima Centra izvrsnosti Splitsko-dalmatinske županije za ovu školsku godinu. Zadnja radna subota u CIM-u  obilježena je i prigodnim programom .

Nastava je započela redovno u 9 sati, s završetkom u 12 sati.

Tijekom jutra učenicima koji su sudjelovali u radu Centra izvrsnosti iz matematike i informatike u školskoj godini 2017./2018., uručena su PRIZNANJA.

Nakon završetka nastave, u glavnom holu škole, svima zajedno je završnu riječ uputila ravnateljica III. gimnazije (škole domaćina), voditeljica CIM-a, pročelnik Upravnog odjela za društvene djelatnosti i župan Splitsko-dalmatinske županije, a potom su  mentorima, učiteljima koji su održali predavanja u CIM-u, uručena PRIZNANJA .

ČESTITAMO!yes

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 25. 4. 2018.