PREDSTAVA - 11.12.2018.

Predstava ''Knjiga o džungli'' održana u školskoj dvorani naše škole u izvedbi Kazališne družine  „Ivana Brlić-Mažuranić“ iz Slavonskog Broda

Dana 11. prosinca 2018. g. našu je školu posjetila Kazališna družina „Ivana Brlić Mažuranić“ iz Slavonskog Broda. Izveli su predstavu „Knjiga o džungli“. Predstavu je organizirala knjižničarka Tanja Kuran Kržanić, prof. za sve učenike nižih razreda naše škole od prvoga do četvrtoga razreda te za predškolce vrtića ''Morski konjić'' iz Podgore.

Kombinirajući kulise džungle, lutke, ples, pjesmu i kazalište sjena Družina je zanimljivo predstavila dječaka Mowglija i njegovo odrastanje uz panteru Bagheeru, medvjeda Balooa, vučju obitelj i strašnog tigra Shere Khana. Šaljući pozitivne poruke o očuvanju prirode, poštivanju pravila džungle, a koja se mogu prenijeti i na svakodnevni život glumci su 50-ak minuta držali pozornost publike. Uz pljesak i osmjehe na licima publika je pozdravila napore Družine i time iskazala oduševljenje predstavom.

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 11. 12. 2018.