ŠKOLSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE - izvješće

Školsko natjecanje iz matematike

Školsko natjecanje iz Matematike održano je 28. siječnja 2019. godine u našoj školi za učenike od 4. do 8. razreda. Sudjelovalo je 5 učenika(1 učenica 4. razreda, 1 učenica 5. razreda, 2 učenika 6. razreda i 1 učenica 8. razreda) i 3 učitelja mentora ( Irena Mendeš, Nada Zorkić i Estera Vranjković)

Nakon pisanja pisane zadaće članovi Školskog povjerenstva (Estera Vranjković, predsjednica, Nada Zorkić, član i Marijana Dragobratović, član) pristupili su ispravku te objavili konačne ljestvice poretka.

Čestitamo svim našim učenicima na uloženom trudu i postignutom uspjehu i s veseljem objavljujemo da je učenica 8. razreda Tina Vladimir  (mentorica Estera Vranjković)  pozvana na županijsko natjecanje koje će se održati 28. veljače 2019. u Splitu.

objavio: Marijana Dragobratović   datum: 6. 2. 2019.