IZ MAKARSKE KRONIKE

Makarska kronika u novom broju donosi članak o novom konceptu prehrane u našoj školi.

Novinari Makarske kronike gostovali su u našoj školi u petak 8. ožujka i uvjerili se u zadovoljstvo naših učenika novim načinom prehrane.

Jako nam je drago vidjeti da se prepoznaje naš trud oko poboljšanja uvjeta rada i boravka naših učenika u Školi. To nam daje poticaj za daljnji predani rad. Zahvaljujemo se na svim komentarima koje smo dobili, i pozitivnima i kritičkima. Spremni smo razmotriti svaku situaciju i prijedlog kako bi naše aktivnosti i uvjete boravka učenika stalno unapređivali i poboljšavali. Ove novine oko prehrane učenika su samo jedna od faza – sve što uočimo da treba mijenjati ili dopunjavati, to ćemo i uraditi. Vjerujemo da ćemo zajedno uspjeti otkloniti sve poteškoće koje nam stoje na putu.

Jakov Batinović, prof.

objavio: Vanja Selak   datum: 15. 3. 2019.