PROJEKT - ''BOOK'' PIKNIK

PROJEKT ''BOOK'' PIKNIK TREĆU GODINU ZAREDOM ODRŽAN JE U NAŠEM ŠKOLSKOM VRTU NA MEĐUNARODNI DAN DJEČJE KNJIGE 2. TRAVNJA 2019.

Svake godine na rođendan Hansa Christiana Andersena, 2. travnja, sjetimo se koliko su knjige za djecu važne u njihovu odrastanju, a kako ljubav prema čitanju treba razvijati od najranije dobi. Upravo iz tog razloga datum rođenja ovoga velikog književnika, autora nekih od najljepših svjetskih bajki, proglašen je Međunarodnim danom dječje knjige.

Učenici prvoga razreda proslavili su ovaj dan, zajedno s knjižničarkom Tanjom Kuran Kržanić, prof., tako što su održali ''Book'' piknik u školskom vrtu. Prisjetili su se bajki koje je napisao autor Hans Christian Andersen, a na kraju su se predstavili vlastitom najdražom bajkom, knjigom i pričom. Učenici su uživali čitati i istraživati knjige u opuštenoj atmosferi, a više o tome pogledajte u galeriji....

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 2. 4. 2019.