OBAVIJEST MJEŠTANIMA DRAŠNICA!

Poštovani roditelji naših učenika, kao i svi mještani Drašnica, vjerujemo da i sami znate da posljednjih mjeseci postoje problemi u prometu zbog radova koji se obavljaju na području Drašnica. Ti problemi uvelike utječu na prijevoz učenika iz Drašnica. Kako bismo svi skupa pomogli da se, u ovim uvjetima, prijevoz učenika obavlja što sigurnije, molimo Vas za sljedeće:

• Nemojte parkirati svoja vozila na prostoru kod PŠ Drašnice koji se koristi za okretište autobusa.

• Ukoliko vidite da se netko parkira, molimo Vas da ga upozorite da ne ostavlja svoje vozilo na tom prostoru.

• Ukoliko imate radove na kućama za koje ste angažirali tvrtke ili radnike, molimo Vas da i njih upozorite da ne ostavljaju svoja vozila na mjestu okretišta autobusa.

Iskreno se nadamo da razumijete razloge zbog kojih Vas obavještavamo o ovom problemu. Ukoliko se autobus ne može sigurno okrenuti zbog parkiranih vozila, moglo bi doći do opasnosti za djecu ili do situacije da se ukrcaj i iskrcaj djece obavlja na magistrali. Stoga Vas molimo da doprinesete tome da se prijevoz djece obavlja na siguran način i da se ukrcaj i iskrcaj djece obavlja kod PŠ Drašnice, a ne na magistrali.

Unaprijed smo zahvalni na Vašoj suradnji!

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 11. 4. 2019.