JEDNODNEVNI IZLET - 30. TRAVNJA 2019.

Učenici PŠ-a i prvi razred MŠ OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora posjetili su Baćinska jezera, Metković, Vid i ušće rijeke Neretve

Dana 30. travnja 2019. održan je jednodnevni izlet učenika PŠ Drašnice, PŠ Igrane i PŠ Živogošće te učenika prvoga razreda MŠ Podgora. U jutarnjim satima krenuli su prema Baćinskim jezerima gdje su učenici uživali prekrasnom panoramskom pogledu  na jezera, nakon kojeg su se uputili prema Vidu u posjet Arheološkom muzeju Narona. Nakon ručka u restoranu posjetili su Ornitološku zbirku u Prirodoslovnom muzeju u Metkoviću. Poslije jasnog i zanimljivog izlaganja u muzeju, učenici su se zajedno s učiteljima Ivanom Čuljkom, Ivanom Lulić, Silvanom Lulić i Nevenkom Vranješ uputili prema ušću rijeke Neretve  gdje su uživali u igri i šetnji. S velikim zadovoljstvom učenici i učitelji vratili su se svojim kućama u kasnim poslijepodnevnim satima.

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 5. 5. 2019.