DAN SREDNJIH ŠKOLA SDŽ

Manifestacija "Dan srednjih škola Splitsko - dalmatinske županije 2019." će se održati u subotu 11. svibnja 2019. od 10:00 do 14:00 sati na prostoru Kazališnog trga – Trga Gaje Bulata, odnosno na platou ispred zgrade Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu. Svečano otvaranje predviđeno je s početkom u 11 sati.

O školama i njihovim programima govorit će učenici i njihovi profesori te će biti na raspolaganju davati odgovore na sva  pitanja zainteresiranim osnovcima i roditeljima o svemu što ih zanima prije upisa. "Dan srednjih škola Splitsko - dalmatinske županije" najbolja je prilika da se na jednom mjestu prikupe i usporede sve važne informacije na osnovu kojih će učenici donijeti konačnu odluku u koju će se srednju školu upisati. Vjerujemo da će se na ovakav način pomoći i učenicima i roditeljima, a i široj javnosti pružiti mogućnost da se upozna s mogućnošću upisa u srednje škole naše županije.

objavio: Marijana Dragobratović   datum: 7. 5. 2019.