DANI KRUHA U NAŠOJ ŠKOLI

DANI KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE!

Dani kruha su dani zahvalnosti za plodove zemlje, i obilježavaju se svake godine tijekom mjeseca listopada.

Različitim svečanostima i manifestacijama zahvaljujemo na svim plodovima, radostima, uspjesima i darovima kojima smo tijekom godine bili podareni.

I ove godine učenici, učitelji i roditelji učenika obilježili su Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.

Škola je zamirisala mirisom svježeg kruha, pečenih peciva i kolača koje su pripremile vrijedne ruke naših učenika, učitelja, roditelja te mirisom jesenskih plodova kojima smo ukrasili naš stol.

UČENIČKA ZADRUGA "KANATA"  se potrudila napraviti nekoliko kolača, i kruščiće u obliku pletenica.

Uz razne likovne radionice, naših malih umjetnika  upotpunili smo školski prostor nijansama jeseni.

Svim učenicima, učiteljima i roditeljima veliko HVALA na trudu!

UZ "KANATA"

Vijest objavila: Marija Bošković, mag.bibl.

objavio: Jakov Batinović   datum: 16. 10. 2019.