NATJECANJE MLADIH TEHNIČARA - ŠKOLSKA RAZINA

Školska razina 63. natjecanja mladih tehničara

U našoj školi održano je školsko natjecanje iz Tehničke kulture  2. veljače 2021., u skladu s pravilima AZOO i Hrvatske zajednice tehničke kulture, pod vodstvom predsjednika Povjerenstva Ivice Šimića, dipl. ing., te članova Povjerenstva Nade Zorkić, ing. i Marijane Dragobratović, prof.  Učenici su pristupili pisanom dijelu ispita, a nakon toga izradi praktičnog rada i prezentaciji svog uratka.
Na školskom natjecanju sudjelovali su učenici šestog, sedmoga i osmoga razreda naše škole.

U kategoriji Graditeljstvo sudjelovala je učenica Marina Kvasina, 6. razred i ostvarila 65/100 bodova.

U kategoriji Obrada materijala, natjecali su se:

1. Ivan Kelava, 7. razred, 73/100 bodova

2. Ante Karol Ravlić, 7. razred, 58/100 bodova

U kategoriji Elektrotehnika sudjelovao je učenik Marino Glučina, 8. razred, 84/100 bodova.

U kategoriji Fotografija sudjelovala je Lucija Tomašević, 8.razred, 74/100 bodova.

Lucijine izvrsne fotografije možete pogledati u nastavku.

Svim učenicima i mentorici Nadi Zorkić čestitamo i zahvaljujemo na sudjelovanju i uloženom trudu te se nadamo pozivu na višu razinu natjecanja.

objavio: Marijana Dragobratović   datum: 5. 2. 2021.