Odluka o načinu organiziranja nastave u razdoblju

od 12.4.2021. do 17.4.2021. godine

na području Splitsko-dalmatinske županije

ODLUKA

Zbog trenutne epidemiološke situacije u Splitsko-dalmatinskoj županiji i preporuka epidemiološke službe Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije te nakon obavljenih konzultacija sa Stožerom civilne zaštite Republike Hrvatske, kao i nadležnim Ministarstvom znanosti i obrazovanja, održavanje nastave za učenike osnovnih i sredniih škola i studente Sveučilišta u Splitu provodit će se po Modelu "C", odnosno "online" nastava, osim učenika razredne nastave osnovnih škola (1. do 4. razred) gdje će se nastava održavati po Modelu "A", odnosno neposredno u školi.

Privitak: Odluka o načinu organiziranja nastave u razdoblju od 12.4.2021. do 17.4.2021. godine na području Splitsko-dalmatinske županije

objavio: Vanja Selak   datum: 8. 4. 2021.