Obavijest

Odluka o izmjeni Odluke za organiziranje nastave na području Splitsko-dalmatinske županije i razdoblju od 3. svibnja do 7. svibnja 2021. godine

Ističemo kako zbog trenutne epidemioloske situacije u Splitsko-dalmatinskoj županiji i preporuka epidemioloske službe Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije te nakon obavljenih konzultacija sa Stožerom civilne zaštite Republike Hrvatske, kao i nadležnim Ministarstvom znanosti i obrazovanja, održavanje nastave za učenike osnovnih i srednjih škola i studente Sveučilišta u Splitu nastavit će se provoditi po Modelu ,,C",  odnosno "online" nastava, osim učenika razredne nastave osnovnih škola (1. do 4. razred), učenike završnih razreda srednjih škola te maturante gdje će se nastava održavati po Modelu ,,A", odnosno neposredno u školi.

objavio: Vanja Selak   datum: 30. 4. 2021.