OBAVIJEST RODITELJIMA

Drugi obrazovni materijali - obavijest

Poštovani roditelji,

obzirom da smo jutros zaprimili obavijest da Općina Podgora ne može financirati cjelokupan iznos za nabavu drugih obrazovnih materijala (radne bilježnice, zbirke, atlasi i sl.) za šk. godinu 2021./22. ovim putem Vas želimo obavijestiti kako Škola ove godine nije u mogućnosti vršiti nabavu i distribuciju drugih obrazovnih materijala, već samo udžbenika (za sve predmete) za koje su sredstva osigurana u državnom proračunu.

Slijedom navedenog roditelji sami vrše nabavu drugih obrazovnih materijala (radne bilježnice, zbirke, atlasi i sl.) prema navedenom popisu, a udžbenike će učenici zadužiti u školi prvi nastavni dan. Likovne mape roditelji također samostalno nabavljaju.

Obzirom da je Općina Podgora najavila da će  subvencionirati dio sredstava za nabavu DOM naša je preporuka da čuvate račune. Način i visinu subvencioniranja troškova za dodatne obrazovne materijale određuje Općina Podgora.

Popis  odabranih dodatnih obrazovnih materijala za šk. godinu 2021./22.

objavio: Jakov Batinović   datum: 21. 7. 2021.