OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA

Obavijest

PŠ Živogošće od 27. rujna prelazi na nastavu prema modelu C (online nastava). Nastava će se održavati u virtualnim učionicama na platformi Microsoft Teams.

Učenici su obvezni:

Redovito pratiti obavijesti i upute koje šalju razrednici i učitelji

• Uredno izvršavati obaveze, aktivnosti i zadatke koje učitelji šalju

• Obavezno u virtualnoj učionici biti aktivan svaki nastavni dan

Izostanak aktivnosti u virtualnoj učionici se bilježi kao izostanak te su ga roditelji dužni opravdati.

Molimo učenike/roditelje koji nisu uključeni da provedu sljedećih nekoliko koraka kao bismo mogli sve učenike uključiti u virtualne razrede.

Prijava na Office 365 za škole nam je nužna kako bismo dodali učenike u virtualnu učionicu na Microsoft Teams. Pokušajte je izvršiti pomoću ove poveznice i vašeg AAI identiteta (korisničko ime i lozinka za e-Dnevnik).

Nakon prijave prihvatite uvjete korištenja i nakon toga ćete moći pristupati Microsoft Teams aplikaciji. Učenici koji imaju školske tablete aplikaciju imaju već instaliranu, a ostali učenici trebaju instalirati aplikaciju na svoj uređaj (računalo, tablet, mobitel).

objavio: Marijana Dragobratović   datum: 27. 9. 2021.