ŠN TEHNIČKA KULTURA

Školsko Natjecanje iz tehničke kulture

Dana 2. veljače 2022. u našoj školi održano je 64. Natjecanje mladih tehničara pod vodstvom školskog povjerenstva: Toni Trutin, mag. theol. predsjednik , Ivana Glibota Pandžić, prof. član i  Nada Zorkić, ing. član.

Učenici su pristupili pisanom dijelu ispita, nakon toga izradi praktičnog rada i prezentaciji svog uratka.

Na školskom natjecanju sudjelovali su učenici šestog i osmoga razreda naše škole u tri kategorije.

U kategoriji Graditeljstvo sudjelovali su učenici šestoga razreda: Luka Glučina,  Ellen Vuinac, Leo Vranješ

U kategoriji Elektronika sudjelovali su učenici osmoga razreda: Ivan Kelava, Nikola Sumić i Natali Marjanović

U kategoriji Elektrotehnika sudjelovao je učenik osmog razreda Ante Karol Ravlić.

Svim učenicima zahvaljujemo na sudjelovanju i uloženom trudu te se nadamo pozivu na višu razinu natjecanja.

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 4. 2. 2022.