CJELOŽIVOTNO UČENJE - COMENIUS

Prošli je petak naša pedagoginja Nedita Nuić dobila potvrdu da je njezina prijava za stručno usavršavanje odobrena od strane Agencije za mobilnost i programe EU.

Pedagoginja Nedita Nuić će u svibnju pohađati seminar u gradu Reggio Emilia u Italiji. Seminar je vezan uz njenu struku i tema je: Teškoće  u učenju (disleksija, disgrafija i diskalkulija) – prevencija i djelovanje u kontekstu učenja i u kliničkom kontekstu.

Ovu aktivnost financira Europska komisija putem Agencije za mobilnost i programe EU.

Pregled aktivnosti koje je naša škola do sada provela u sklopu Comenius projekta:

- Pripremni posjet, Angelholm, Švedska, Anita Lasić, rujan 2009.

- Stručno usavršavanje, London, Velika Britanija, Anita Lasić, siječanj 2010.

- Stručno usavršavanje, Limerick, Irska, Anita Lasić, srpanj 2010.

- Multilateralno partnerstvo 2010. – nije odobreno zbog nedostatka sredstava

- Pripremni posjet, Dorzejewice, Poljska, Miroslav Urlić, studeni 2011.

- Stručno usavršavanje, Southampton, Velika Britanija, Jakov Batinović, ožujak 2011.

- Stručno usavršavanje, Reggio Emilia, Italija, svibanj 2011.

- Multilateralno partnerstvo 2011. – rezultate ćemo znati sredinom ljeta 2011.

LIFELONG LEARNING, COMENIUS

Last Friday our education counsellor, Miss Nedita Nuić got the approal of her application for the in-service training by the Agency for mobility and EU programmes. Next May she will attend a seminar in Reggio Emilia, Italy.  The seminar deals with her profession and the topic is: Learning disabilities (dislexia, disgraphia and discalculia)  – prevention and action in learning and clinical context.

This activity is funded by the EC through the Agency for Mobility and EU Programmes.

The overview of activities our school has carried out so far within the Comenius programme:

- Preparatory visit, Angelholm, Sweden, Anita Lasić, September 2009.

- In-service training, London, Great Britain, Anita Lasić, January 2010.

- In-service training, Limerick, Ireland, Anita Lasić, July 2010.

- Multilateral Partnership 2010 – not approved due to insufficient funds

- Preparatory visit, Dorzejewice, Poland, Miroslav Urlić, November 2011.

- In-service training, Southampton, Great Britain, Jakov Batinović, March 2011.

- In-service training, Reggio Emilia, Italy, May 2011.

Multilateral Partnership 2011 – results will be published in the middle of the summer 2011.

objavio: Administrator   datum: 29. 3. 2011.