Sretan Vam početak nove školske godine!

Dragi učenici, poštovani roditelji,

Pozdravljam Vas na početku nove školske godine. Znam da je počelo vruće, no na to nismo mogli utjecati, niti u godišnjem kalendaru rada, a niti meteorološki...

Nadam se da smo uspjeli koliko-toliko osigurati primjerene uvjete klimatizirajući nekoliko učionica najizloženijih suncu. Ove godine ćemo nastojati dovršiti klimatiziranje ostalih učionica.  I ove godine nas sve skupa čeka puno interesantnih stvari i događaja koji samo čekaju da ih otkrijete kroz rad, istraživanje, učenje, zajednička putovanja i različite aktivnosti. Sve što doznate, stvorite ili postignete nastojati ćemo približiti svima preko školske web stranice. Stoga, veselo i hrabro u za vas još neotkrivena polja znanja i dostignuća! Svi djelatnici Škole su vam na raspolaganju i pomoći na tom putu, te stoga to koristite što je više moguće. Unaprijed se radujemo vašim rezultatima jer su nam svima na ponos!

S poštovanjem,
                                                                           Ravnatelj:
                                                                   Jakov Batinović, prof.

objavio: Administrator   datum: 16. 9. 2008.