Obilježavanje Dana učitelja

Dan učitelja je ove godine u Školi obilježen upravo onako kako naši učitelji provode svoj radni vijek: vrijedno i samozatajno. Dajući prednost poslu na unapređenju stanja okoliša, dana 7. listopada 2008.g. svi djelatnici su zasukali rukave i proveli radnu akciju u školskom vrtu.

Učitelji i ostali djelatnici naše škole su ovogodišnji Dan učitelja odlučili obilježiti na nešto drugačiji način. Naime, umjesto odlaska na izlet ili sličnih aktivnosti kao dosadašnjih godina, taj dan smo odlučili provesti "radno", te smo organizirali  radnu akciju u školskom dvorištu. Tako je jedna ekipa sređivala buhač, druga je prenosila zemlju  dok je treća  pripremala masline za nadolazeće branje. Osim svih djelatnika, ovoj akciji su se rado odazvali i naši mladi umirovljenici bivši ravnatelj Ivan Karin i kuharica Dobrila Karin na čemu smo im vrlo zahvalni.
Ovu uspješnu akciju smo proslavili zajedničkim ručkom u atriju škole.

objavio: Administrator   datum: 23. 10. 2008.