KNJIŽEVNI SUSRET - SANJA PILIĆ LITERARY ENCOUNTER

Književnica Sanja Pilić oduševila naše učenike

Writer  Sanja Pilić delighted our students

Knjižničarka Vanja Selak organizirala je književni susret sa Sanjom Pilić u utorak 19 ožujka. Susretu su nazočili svi učenici nižih razreda, peti razred i novinari osmoga razreda.

Svojom jednostavnošću i pristupačnošću oduševila je i učenike i učitelje. Pripremili smo joj i iznenađenje. Učenik petog razreda Augustin Perković izveo je monolog Sanje Pilić - Sat prirode. S tim je monologom išao na Županijsko Lidrano 2013. u Split.

Književnica je susret započela pričom o sebi i svojoj obitelji. Više o susretu ćemo saznati iz intervjua s našim novinarkama.

Librarian Vanja Selak organized a literary encounter with Sanja Pilić on Tuesday, March 19. The meeting was attended by all the students of lower grades, fifth grade and eighth grade journalists.
Her simplicity and accessibility thrilled the students and teachers. We have prepared her a surprise. Fifth grader Augustin Perković  performed her monologue  - Science lesson. With this monologue he went  to County Lidrano 2013 in Split.

Priloženi dokumenti:
UGODNI_RAZGOVOR_SA_SANJOM_PILIC.docx (20.90 KB)

objavio: Vanja Selak   datum: 19. 3. 2013.