LUTKARSKA PREDSTAVA PUPPET SHOW

Književnica Jadranka Čunčić Bandov je gostovala u našoj školi sa svojom knjigom i lutkarskom predstavom Šale, trice, zvrndalice.

Jadranka Čunčić Bandov, a writer,  was a guest at our school with her book and puppet shows.

Književnica Jadranka Čunčić Bandov posjetila je našu školu i zabavila učenike svojim igrokazima, lutkama i izvedbom. Predstava je oduševila i učenike i njihove učitelje.

Writer Jadranka Čunčić Bandov visited our school and  entertained our  students with plays, puppets and performance. The show delighted the students and their teachers.

Predstava je bila organizirana za sve učenike nižih razreda naše škole. Bila je to prilika da nam dođu i naši učenici iz PŠ Drašnica, Igrana i Živogošća.

objavio: Vanja Selak   datum: 18. 4. 2013.