U OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora obilježen Dan škole.

OŠ don M.Pavlinovića, Podgora svoj je dan obilježila radno i svečano. Nastava, polaganje vijenca na grob don Mihovila i sportske aktivnosti su se održale tijekom jutra.

Djelatnice škole odigrale su malonogometnu utakmicu protiv učenica i izgubile (0:2).

U stolnom tenisu prof. Klement Šimić pobijedio je pobjednika Školskoga prvenstva u stolnom tenisu Nikolu Velu (2:1).

I na kraju su profesori Miroslav Urlić i Vanja Selak pobijedili pobjednice u Školskome prvenstvu u badmintonu Stefani Borić i Viktoriju Urlić (2:0).

Djelatnici Škole su u ukupnom natjecanju pobijedili učenike Škole (2:1). Čestitamo!

Kroz jutro se održao turnir u pikadu. Od učenica je zlatnu medalju odnijela Marija Bilić, a od učenika Ante Trumbić. Čestitamo svim sudionicima sportskih aktivnosti, a profesoru Miroslavu Urliću zahvaljujemo na odličnoj organizaciji.

U 18 sati je održana Svečana sjednica Škole na koju su pozvani i svi umirovljeni djelatnici. Na Sjednici je ravnatelj Jakov Batinović napravio presjek odrađenih aktivnost kroz ovu školsku godinu i zahvalio je svim učiteljima na odlično odrađenom poslu.

Školska priredba se održala u 19 sati u Kinu Podgora. U prvom dijelu programa je ravnatelj podijelio Zahvalnice učenicima koji su ostvarili uspjehe na natjecanjima i smotrama i zahvalio se njihovim mentorima. Zahvalnice su primili: Augustin Perković, Lucija Bilas, Renata Perić, Iva Ramljak, ŠL Čiperko, UZ Kanata, Šimun Urlić, Gabrijela Šulenta. Njihovi mentori su Zorica Cvitanović, Vanja Selak, Miroslav Urlić i Klement Šimić.

Ravnatelj se zahvalio i svima onima koji su dali doprinos našoj školi za ovu školsku godinu i istaknuo je da se veseli i budućoj suradnji.

Drugi dio programa je bio prožet igrokazima, pjesmama, plesom, glazbom. Svi su se zabavili i oduševili izvođačima. Uspjeli smo izazvati ponos roditelja i obitelji naših učenika, a time i naše škole.

Budućim srednjoškolcima zaželjeli smo uspješno školovanje i da se u cijelosti ostvare u daljnjem životu.

objavio: Vanja Selak   datum: 17. 5. 2013.