NAJAVA UZ MJESEC BORBE PROTIV OVISNOSTI

Mjesec borbe protiv ovisnosti

15.11. - 15. 12.

Škola najavljuje aktivnosti koje organizira uz Mjesec borbe protiv ovisnosti:

1.  Predavanje dr. med. Branka Jurčević Zidar u okviru projekta Zdrav za 5 -  Nula promila.

2. Za učenike osmoga razreda u suradnji knjižničarke, prof. Hrvatskog jezika i pedagoginje organizirane su radionice uz lektirni naslov Debela autorice Silvije Šesto.

Knjižničarka će održati radionicu Lektira: novinarsko-kreativna radionica, a pedagoginja pedagoške radionice: Poremećaj u prehrani i Ovisnosti.

4. U sklopu planinarske sekcije organizirat će se planinarenje za peti i šesti razred – Stara Podgora – posjet rodnoj i župnoj kući don M. Pavlinovića, a za osmi razred - Vošac.

Planinarenje - kvalitetno provođenje slobodnoga vremena kao najbolja prevencija ovisnosti.

5. Razrednici će na svojim satovima razrednika kroz ovaj mjesec odraditi radionice na temu Borba protiv ovisnosti.

6. Razredna nastava organizira Božićnu kreativnu radionicu.

Savjetovalište Lanterna za Mjesec borbe protiv ovisnosti organizira radionice:

objavio: Marijana Dragobratović   datum: 20. 11. 2013.