V. SIMPOZIJ UČITELJA I NASTAVNIKA HRVATSKOGA JEZIKA

V. Simpozij učitelja i nastavnika hrvatskoga jezika ove je godine bio posvećen temi kako i kojim metodama poučavati učenike osnovnih i srednjih škola da kroz školovanje steknu lingvističke i komunikacijske kompetencije na materinskom jeziku u govorenju i pisanju.

Ogledni govorni model učenika je dobar nastavnik

Na stručnom usavršavanju, održanom od 14. do 16. studenoga 2013. godine u Vodicama, sudjelovalo je više od 500 učitelja i nastavnika hrvatskog jezika, odgojno-obrazovnih radnika koji imaju najveću odgovornost u osposobljavanju učenika za jezičnu komunikaciju koja omogućuje ovladavanje sadržajima svih nastavnih predmeta i pretpostavka je za cjeloživotno učenje.

Opširnije na stranicama Agencije za odgoj i obrazovanje - URL: http://www.azoo.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=5081:ogledni-govorni-model-uenika-je-dobra-nastavnik-uitelj-&catid=262:hrvatski-jezik&Itemid=453

objavio: Vanja Selak   datum: 22. 11. 2013.