OSMI RAZRED NA BIOKOVU

Uz obilježavanje Mjeseca borbe protiv ovisnosti i Međunarodnoga dana planina osmaši su sa svojim voditeljima odradili turu na Biokovu Poučna staza: Topnički put.

Za sve više razrede naše škole kroz protekli tjedan je organizirano planinarenje. Na taj smo način obilježili Mjesec borbe protiv ovisnosti i Međunarodni dan planina. Ovom se prilikom još jednom zahvaljujemo Brunu Šariću, Slavenki i Edu Urliću, članovima HPD Biokovo, na pomoći pri organizaciji ovih planinarskih tura. Od voditelja iz škole ovoj posljednjoj turi nazočili su razrednik Miroslav Urlić, Vanja Selak i Marijana Dragobratović.

Nakon održana prva dva sata po rasporedu u školi, učenici su odvezeni automobilima i kombijem do Velikih vrata Biokova. Popeli smo se do kapele Sv. Ilije gdje su nam vodiči rekli sve o kapelici, a onda smo krenuli prema Podglogoviku i Poučnoj stazi: Topnički put. Učenici su imali priliku i nazočiti vježbi spašavanja koju im je pokazao vodič Edo.

Krenuli smo ....

objavio: Vanja Selak   datum: 16. 12. 2013.