NAJAVA - LIDRANO 2014.

Smotra Lidrano 2014. (međuopćinska razina) i ove se godine održava u Glazbenoj školi 21. siječnja 2014. s početkom u 9 sati u Makarskoj.

LIDRANO ZA OSNOVNE ŠKOLE –  21. 1. 2014. (utorak) u 9,00 sati, Koncertna dvorana Glazbene škole

ORGANIZATOR: Željko Vlaho, ravnatelj Glazbene škole Makarska

e-mail: os-makarska-004@skole.t-com.hr

POVJERENSTVO ZA LIDRANO 2014.

Vanja Selak – predsjednica Povjerenstva (OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora)

Ivna Talaja – član (RMR-novinarka)

Ivona Ćirak – član (novinarka MK)

Davor Šegota – član (Lutkatsko društvo Zlatousti - predsjednik)

Marino Srzić – član (Gradska knjižnica Makarska)

Marija Šalinović – član (OŠ oca Petra Perice, Makarska)

Gordana Slaviček Zovko – član (OŠ Stjepena Ivičevića, Makarska)

Tamara Buvinić – član ( OŠ Bariše G. Meštra, B. Voda – OŠ dr Franje Tuđmana, Brela)

Brigita Mravičić – član (OŠ Tučepi, Tučepi)

Svjetlana Mottl – član (OŠ Gradac, Gradac)

Sve prijavnice i radovi trebaju biti dostavljeni do 16. siječnja predsjednici Povjerenstva po zadanim Uputama koje su dobile sve škole na svom e-mail.

Tablice i šifrarnik za  unos i prijavu na:  http://www.azoo.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=4168:tablice-za-unos-u-bazu-podataka-natjecanja-i-smotri-azoo-a-u-2013-&catid=123:upute-i-obavijesti&Itemid=439

Županijska razina Lidrana 2014. održat će se  6. veljače 2014. u 9 sati u Kongresnom centru Poljud (Dom HV) u Splitu.

Prijave i radove na županijsku razinu treba do 27. siječnja 2014. poslati u OŠ Gripe.

objavio: Vanja Selak   datum: 15. 1. 2014.