NAGRADE ZAJEDNICE SPORTSKIH UDRUGA ZA 2013. GODINU

Lucija Bilas, učenica sedmoga razreda, nagrađena u kategoriji Sportske nade - individualni sportovi.

Naša Lucija je članica JK Biokovo od 2010. Do sada je osvojila 66 medalja, a od toga 22 zlatne. Treba izdvojiti njeno osvojeno 3. mjesto na U15 prvenstvu Hrvatske, 3. mjesto na U16 prvenstvu Hrvatske. Općina Podgora joj je 2012. godine dodijelila Pohvalnicu kao najboljoj sportašici općine.

Čestitamo od srca našoj Luciji, koja ne samo da je sportašica općine Podgora i sportska nada Makarske rivijere, već je i ove školske godine ostvarila uspjehe i u školi. Naime, njezin novinarski rad Planinarenje učenika sedmoga razreda: Nastavnici su u boljoj kondiciji od učenika je predložen na državnu razinu Lidrana 2014.

objavio: Vanja Selak   datum: 11. 2. 2014.