NAJAVA - KLOKAN BEZ GRANICA

Međunarodno matematičko natjecanje Klokan bez granica 2014.

Zbog državnog natjecanja iz informatike, promijenjen je datum održavanja natjecanja, tako da će ove godine natjecanje biti održano 27. ožujka 2014. godine s početkom u 12 sati i 30 minuta.

Za škole s područja grada Zagreba i zagrebačke županije zadaci će se dijeliti u Hrvatskom matematičkom društvu u ponedjeljak, utorak i srijedu, 24., 25. i 26. ožujka od 10 do 15 sati. Ostale škole dobit će materijale do 26. ožujka na adresu škole. Datumi objave rješenja i rezultata, te podjele nagrada nisu se mijenjali. Telefon u hitnim slučajevima je 01/4605-704.

Primjere zadataka s prošlih natjecanja možete pogledati u knjizi: «Matematičko natjecanje Klokan bez granica 2009 – 2011», a možete je nabaviti u Hrvatskom matematičkom društvu, Bijenička 30, Zagreb.

Obavijest za povjerenike

Popis prijavljenih škola

Obrasci za popis natjecatelja

Više o natjecanju i primjeri na URL: http://www.matematika.hr/index.php/klokan/2014/

objavio: Vanja Selak   datum: 18. 3. 2014.