ŠN - Engleski jezik

Školsko Natjecanja iz engleskoga jezika

Dana 12. siječnja 2024. u cijeloj Republici Hrvatskoj održano je Natjecanje iz engleskog jezika za učenike sedmog i osmog razreda u skladu s Vremenikom natjecanja i smotri za školsku godinu 2023./24. Agencije za odgoj i obrazovanje.

Sedam učenika iz naše škole uključilo se u školsku razinu natjecanja.  Mentorice učenicima su učiteljice Mateja Ćapin-Bitanga i Anita Lasić. Učenici Luna Kržanić, Jasmina Džanić, Laura Knezović, Tonči Odak, Marko Reljić, Bariša Talijančić I Nina Zubčić pokazali su zavidnu razinu poznavanja engleskog jezika. Najbolji rezultat su postigli Tonči Odak – 90% , Jasmina Džanić – 86%, Luna Kržanić 76% i Laura Knezović – 72%.

Čestitamo našim učenicima i njihovim mentoricama te se nadamo da će biti pozvani na županijsku razinu natjecanja koje će se održati 13. veljače 2024. u Splitu.

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 12. 1. 2024.