LONDON BETT

SAJAM OBRAZOVNIH TEHNOLOGIJA BETT UK

Od 24. do 26. siječnja 2024. u Londonu se održao najveći svjetski sajam obrazovnih tehnologija BETT UK. Više od 600 izlagača prezentiralo je svoje proizvode relevantne za obrazovani sektor. Okupilo se više od 30 000 članova svjetske obrazovne zajednice, uključujući učitelje, provoditelje obrazovnih politika, kreatore promjena u obrazovanju i inovativne EdTech pružatelje usluga, vlade i dobrotvorne organizacije koje mijenjaju pravila igre, preko 2000 djece i 300 govornika svjetske klase.

Sudionici su imali prigodu sudjelovati u radionicama, edukacijama, prezentacijama te poslušati svjetski poznate osobe iz obrazovnog sektora u panel raspravama. Organizirani su razgovori za okruglim stolom s odabranim, relevantnim temama gdje su se sudionici mogli umrežiti I inicirati buduću suradnju.

Anita Lasić I Marela Rakušić iz naše škole su aktivno sudjelovale u svim ponuđenim aktivnostima. Anita Lasić je prezentirala svoj primjer dobre prakse na tzv. Teachmeet događaju zajedno sa sedam drugih kolega iz sedam raznih država. Teachmeet su predvodili Arjana Blažić I Bart Verswijvel, kao dvije istaknute osobe u svijetu obrazovanja.

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 30. 1. 2024.