ŠN - Tehnička kultura

Školska razina 65. Natjecanja mladih tehničara

U našoj školi je 8. veljače 2024. održana školska razina 65. Natjecanja mladih tehničara pod vodstvom školskog Povjerenstva: Ante Mustapić, bacc. inf., predsjednik, Klement Šimić, prof., član i Nada Zorkić, bacc. ing. el., član.

Učenici su pristupili pisanom dijelu ispita, a nakon toga izradi praktičnog rada i prezentaciji svog uratka.

Na školskom natjecanju sudjelovali su učenici šestog, sedmog i osmog razreda naše škole u četiri kategorije.

U kategoriji Graditeljstvo sudjelovala je učenica Tara Vranješ, 6. razred i ostvarila 52 boda.

U kategoriji Obrada materijala sudjelovala je učenica Katarina Kelava, 7. razred i ostvarila 73 boda.

U kategoriji Elektrotehnika sudjelovao je učenik Roko Klaričić, 8. razred i ostvario 68 bodova.

U kategoriji Fotografija sudjelovala je učenica Jasmina Džanić, 8.razred i ostvarila 67 bodova. Jasmina je oduševila Povjerenstvo svojim izvrsnim fotorafijama koje možete  pogledati u nastavku.

Svim učenicima zahvaljujemo na sudjelovanju i uloženom trudu te se nadamo pozivu na višu razinu natjecanja.

objavio: Marijana Dragobratović   datum: 14. 2. 2024.