1. Školska natjecanja

2. Maškare

3. Akcija prikupljanja papira

1. Školska natjecanja

Ovoga tjedna započela su školska natjecanja iz hrvatskoga (21.siječnja) jezika, engleskoga (22.siječnja)jezika i matematike (25. siječnja).

Natjecatelji iz hrvatskoga jezika su: 7. razred: Iris Prug, Mia Sumić i Barbara Glučina.

8. razred: Vega Letica, Josipa Bakalić, Matea Mišić, Anđela Morović i Silvio Franičević.

Natjecatelji iz engleskoga jezika su: Josipa Bakalić, Anđela Morović, Silvio Franičević, Dragana Čakal, Izidor Lulić, Marija Galić, Marko Vela i Vega Letica.

Natjecatelji iz matematike su: Anđela Morović, Marko Vela, Marija Galić, Vega Letica, Silvio Franičević, Matea Mišić iMatej Radonić.

2. Akcija prikupljanja papira

Početkom ovoga polugodišta započela je i velika akcija prikupljanja papira. Razred koji najviše prikupi papira biti će nagrađen jednodnevnim izletom.

3. Maškare

Trećaši, četvrtaši i petaši i ove godine su pozvani na veliku povorku u Komin. Prošle godine su bili mornari, a ove će biti likovi iz dječjih crtića: JAGODICA BOBICA, SPUŽVABOB SKOCKANI.

objavio: Administrator   datum: 1. 2. 2008.