ODABRANE PONUDE POTENCIJALNIH DAVATELJA USLUGA

Rezultati odabira ponuda – javni poziv broj 01-2015./2016.

Sastanak Povjerenstva za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude za školsku ekskurziju učenika 7. i 8. razreda održan je 14. 12. 2015. u  13.40h.  Na javni poziv za organizaciju višednevne školske ekskurzije – broj 01 – 2015./2016. – pristigle su ukupno 3 ponude turističkih agencija. Na sastanku su otvorene i pročitane sve pristigle ponude putničkih agencija, a to su abecednim redom:

1. ERIDAN d.o.o. – Kaštel Stari

2. KVARNER EXPRESS INTERNATIONAL – Split

3. PERLA SVJETSKA PUTOVANJA d.o.o.  – Imotski

Povjerenstvo je nakon detaljnog pregleda ponuda agencija utvrdilo da sve tri ponude zadovoljavaju uvjete javnog poziva te izglasalo da će te tri agencije svoj program i ponudu detaljno izložiti na idućem roditeljskom sastanku u četvrtak 17. prosinca 2015. u 12.50h, o čemu će se pravovremeno obavijestiti navedene agencije, kako bi mogle izložiti svoje ponude na roditeljskom sastanku.

objavio: Marijana Dragobratović   datum: 15. 12. 2015.