MEĐUNARODNA SURADNJA

MEĐUNARODNA SURADNJA

U sklopu međunarodne suradnje sa švedskom i poljskom školom, naši učenici su pripremili više tematskih plakata koje smo uputili našim prijateljima u Švedsku i Poljsku. Teme koje su obrađene na tim plakatima su: naša škola, Podgora, hrvatski otoci, hrvatski nacionalni parkovi, poznati Hrvati, tipične biljke, glazba i dr. Većinu posla odradili su učenici viših razreda, ali su im se vrlo rado pridružili i mali Drašničani: Sara, Viktorija, Gabriela, Mihajla, Toni i Frane. Ovim putem im se zahvaljujemo na sudjelovanju.

I naši su partneri pripremili plakate o svojim zemljama i kulturama koji su izloženi po hodnicima naše škole.

objavio: Administrator   datum: 21. 4. 2010.