Posjet učitelja iz švedske škole Killeback našoj školi

U sklopu programa Erasmus+, našu školu su posjetili kolege učitelji iz švedske škole Killeback. Jeanette Goransson je učiteljica koja radi s djecom s posebnim potrebama, a Stefan Holmquist Arph predaje Povijest, Zemljopis, Religiju i Etiku učenicima sedmog, osmog i devetog razreda. Proveli  su dva dana prateći nastavne sate naših učitelja. Prisustvovali su nastavi Engleskog jezika, Povijesti, Zemljopisa, Hrvatskog jezika, Biologije i Fizike. Razgovarali su s ravnateljem i pedagoginjom o funkcioniranju škole i hrvatskom obrazovnom sustavu. Nakon nastavnih sati, gosti i domaćini su se osvrnuli na ono što su uočili te su razgovarali o metodama koje koriste u nastavi, o razlikama i sličnostima u obrazovnim sustavima Hrvatske i Švedske.

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 24. 5. 2019.