TERENSKA NASTAVA-SPLIT (CISOK)

Posjet učenika osmih razreda Centru za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK)!

Učenici osmoga razreda OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora 16.siječnja bili su na terenskoj nastavi u Splitu u pratnji pedagoginje i razrednice. Posjetili su Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK), gdje su imali predavanje i radionicu. Nakon toga su gledali film odabran po njihovom izboru u kinu. Uz učenike Matične škole Podgora također su bili učenici osmoga razreda OŠ Bariše Granića Meštra, Baška Voda  pa su zajedno uživali u druženju i vježbali svoje socijalne vještine.

Glavni cilj Centara za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK) je unaprijediti osobne potencijale korisnika za cjeloživotni razvoj karijere. U CISOK-u je moguće dobiti savjete vezane uz traženje i stvaranje profesionalnih prilika te uz unapređenje tehnika traženja posla. Misija CISOK-a je omogućiti široj zajednici usluge profesionalnog usmjeravanja kako bi uspjeli odabrati odgovarajuće obrazovanje, zaposlenje te pridonijeti razvoju zajednice i gospodarstva na lokalnoj i nacionalnoj razini.

objavio: Marija Bošković   datum: 17. 1. 2020.