ŠKOLSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE-IZVJEŠĆE

NATJECANJE IZ INFORMATIKE

Osnove informatike i primjena algoritama

U petak, 24.siječnja 2020. održano je natjecanje iz Informatike u prostorijama naše škole,  pod vodstvom Mladene Letice Rozić, prof., predsjednica Povjerenstva.  Prvi dio natjecanja održao se s početkom u 12:00 h pod kategorijom Primjena algoritama. Članovi Povjerenstva za prvi dio bili su: Estera Vranjković, prof., član i Josipa Zdilar, učiteljica RN, član. Učenice petoga razreda koje su pristupile kategoriji PRIMJENA ALGORITAMA su: Marta Vodanović i Marčelina Erceg. Učenica Marta Vodanović je ostvarila 3.mjesto, a Marčelina Erceg 6.mjesto za kategoriju ALGORITMI u Splitsko-dalmatinskoj županiji.

Za kategoriju Osnove informatike sudjelovali su učenici osmoga razreda: Tomo Šulenta, Lora Jerković, Ana Talijančić i Paola Petričević. Članovi Povjerenstva za drugi dio kategorije Osnove informatike su: Estera Vranjković, prof., član i Ivana Lulić, učiteljica RN, član pod vodstvom Mladene Letice Rozić, prof., predsjednica.  Najbolji rezultat u kategoriji Osnove informatike je ostvarila Paola Petričević, učenica osmoga razreda  plasirajući se na 7.mjesto u Splitsko-dalmatinskoj županiji.

objavio: Marija Bošković   datum: 29. 1. 2020.